Засідання атестаційної комісії
Дата: 30.03.2026 12:09
Кількість переглядів: 33
Сьогодні в Іванівській гімназії пройшло засідання атестаційної комісії. Це був день підбиття підсумків, щирих професійних розмов та нових планів. ![]()
Наші вчителі вкотре підтвердили свій досвід та майстерність. Головне для нас — це розвиток і комфорт дітей, тож рухаємося далі з новими силами!
Вітаємо колег із успішним проходженням атестації!





