Старт літнього оздоровлення
Дата: 01.06.2026 16:11
Кількість переглядів: 7
Літо, сонце і час для яскравих пригод! В Іванівській гімназії офіційно стартував сезон літнього оздоровлення, і розпочали ми його максимально драйвово. Наші учні вирушили в захопливу подорож до дивовижного етнопарку «Нью-Васюки». Діти отримали море емоцій: спілкувалися з тваринами у зоопарку, досліджували автентичні куточки та досхочу розважалися на свіжому повітрі.
Щиро дякуємо начальниці Управління освіти Марії Долгий за надання комфортного транспорту, завдяки якому ця поїздка взагалі стала можливою. Дякуємо за турботу про безпеку, дозвілля наших дітей та можливість подарувати їм таке незабутнє свято! Початок літа вдався на всі 100%! ![]()
![]()



